Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: edit
lv: labot

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Amount
lv: Summa

en: Payment settings
lv: Maksājumu iestatījumi

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: The block %name has been removed.
lv: Bloks %name aizvākts.

en: Delete block
lv: Dzēst bloku

en: Save block
lv: Saglabāt bloku

en: Target
lv: Mērķis
