Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: edit
th: แก้ไข

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Are you sure you want to delete the block %name?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบบล็อค %name?

en: The block %name has been removed.
th: ลบบล็อค %name แล้ว

en: Delete block
th: ลบบล็อค

en: Save block
th: บันทึกบล็อค

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
