Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: edit
ast: editar

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.
