Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: edit
bn: সম্পাদন

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।
