Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: edit
eo: redakti

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la blokon %name?

en: The block %name has been removed.
eo: La bloko %nomo estas forigita.

en: Delete block
eo: Forigu blokon

en: Save block
eo: Konservu blokon
