Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: edit
fil: wastuhin

en: This field is required.
fil: Kinakailangan ang patlang na ito.

en: Save block
fil: Pangalagaan ang tipak
