Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: edit
it: modifica

en: This field is required.
it: Questo campo è obbligatorio.

en: Amount
it: Importo

en: Payment settings
it: Impostazioni dei pagamenti

en: Are you sure you want to delete the block %name?
it: Sei sicuro di voler eliminare il blocco %name?

en: The block %name has been removed.
it: Il blocco %name è stato rimosso.

en: Delete block
it: Elimina blocco

en: Save block
it: Salva blocco
