Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی بلۆکی %name؟

en: The block %name has been removed.
ku: بلۆکی %name سڕایەوە.

en: Delete block
ku: بلۆک بسڕەوە

en: Save block
ku: بلۆک پاشەکەوت بکە
