Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Block Title
lt: Bloko pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Amount
lt: Suma

en: Payment settings
lt: Mokėjimų nuostatos

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %name bloką?

en: The block %name has been removed.
lt: Blokas %name ištrintas.

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: Save block
lt: Išsaugoti bloką
