Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: edit
mn: засварлах

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Save block
mn: Хавтанг хадгалах
