Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Delete block
my: block ကိုပယ်ဖျက်ရန်

en: Save block
my: block ကို သိမ်းပါ
