Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: edit
pt: editar

en: Amount
pt: Quantia

en: Pay
pt: Pagar

en: Delete block
pt: Eliminar bloco

en: Save block
pt: Guardar bloco

en: Target
pt: Destino
