Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: edit
sr: измени

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.
