Yandex Money Blocks (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: edit
te: మార్చు

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి
