Yandex Money Blocks (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Block Title
da: Bloktitel

en: edit
da: redigér

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Amount
da: Beløb

en: Payment settings
da: Betalingsindstillinger

en: Block ID
da: Blok ID

en: Are you sure you want to delete the block %name?
da: Ønsker du at slette blokken %name?

en: The block %name has been removed.
da: Blokken %name fjernet.

en: Delete block
da: Slet blok

en: Save block
da: Gem blok

en: Target
da: Mål
