Yandex Money Blocks (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Block Title
de: Blocktitel

en: edit
de: Bearbeiten

en: This field is required.
de: Diese Feld ist erforderlich.

en: Amount
de: Betrag

en: Payment settings
de: Zahlung

en: Pay
de: Bezahlen

en: Block ID
de: Block-ID

en: Are you sure you want to delete the block %name?
de: Möchten Sie den Block %name wirklich löschen?

en: The block %name has been removed.
de: Der Block %name wurde gelöscht.

en: Create block
de: Block erstellen

en: Delete block
de: Block löschen

en: Save block
de: Block speichern

en: Target
de: Ziel

en: Receiver
de: Empfänger

en: Edit block
de: Block bearbeiten
