Yandex Money Blocks (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: edit
el: επεξεργασία

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment settings
el: Ρυθμίσεις πληρωμής

en: Are you sure you want to delete the block %name?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το μπλοκ %name;

en: The block %name has been removed.
el: Το μπλοκ %name διαγράφηκε.

en: Delete block
el: Διαγραφή μπλοκ

en: Save block
el: Αποθήκευση του μπλοκ

en: Target
el: Στόχος
