Yandex Money Blocks (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Block Title
fa: عنوان بلوک

en: edit
fa: ویرایش

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Amount
fa: مقدار

en: Payment settings
fa: تنظیمات پرداخت

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fa: آیا از حذف بلوک %name اطمینان دارید ؟

en: The block %name has been removed.
fa: بلوک %name حذف شد

en: Delete block
fa: حذف بلوک

en: Save block
fa: ذخیره‌ی بلوک

en: Target
fa: مقصد
