Yandex Money Blocks (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: edit
fi: muokkaa

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment settings
fi: Maksuasetukset

en: Pay
fi: Maksa

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fi: Haluatko varmasti poistaa lohkon %name?

en: The block %name has been removed.
fi: Lohko %name on poistettu.

en: Delete block
fi: Poista lohko

en: Save block
fi: Tallenna lohko

en: Target
fi: Kohde

en: Receiver
fi: Saaja
