Yandex Money Blocks (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy
