Yandex Money Blocks (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Block Title
ta: தொகுதி தலைப்பு

en: edit
ta: மாற்று

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ta: %name தொகுதியினை உண்மையாகவே நீக்க விரும்புகிறீர்களா?

en: The block %name has been removed.
ta: %name தொகுதி நீக்கப்பட்டது

en: Delete block
ta: பகுதியை அழி

en: Save block
ta: தொகுதியினைச் சேமிக்க
