Yandex Money Blocks (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.
