Yandex Money Blocks (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Block Title
mr: ब्लॉकचे  शीर्षक

en: edit
mr: संपादन

en: The block %name has been removed.
mr: %name block मिटवला.

en: Save block
mr: block संरक्षीत करा
