Yandex Money Blocks (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: edit
oc: modificar

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Amount
oc: Montant

en: Are you sure you want to delete the block %name?
oc: Sètz segur que volètz suprimir lo blòt %name ?

en: The block %name has been removed.
oc: Lo blòt %name es estat suprimit.

en: Delete block
oc: Suprimir lo blòt

en: Save block
oc: Enregistrar lo blòt

en: Target
oc: Cibla
