Yoast SEO for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Not found
es: No encontrado

en: here
es: aquí

en: XML Sitemap
es: Mapa XML del sitio

en: Content analysis
es: Análisis de contenido
