Real-time SEO for Drupal (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Node
gl: Nodo

en: here
gl: aquí

en: Entity ID
gl: ID da entidade
