Real-time SEO for Drupal (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: - None -
id: - Tiada -

en: here
id: di sini

en: XML Sitemap
id: Peta situs XML

en: Entity ID
id: ID Entitas
