Yoast SEO for Drupal (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Node
it: Nodo

en: here
it: qui

en: Entity ID
it: ID Entità
