Real-time SEO for Drupal (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: - None -
nl: - Geen -

en: here
nl: hier

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Content analysis
nl: Inhoudsanalyse

en: Administer Yoast SEO for Drupal
nl: Yoast SEO for Drupal beheren

en: Use Yoast SEO for Drupal
nl: Yoast SEO for Drupal gebruiken

en: Focus keyword
nl: Focus trefwoord

en: Pick the main keyword or keyphrase that this post/page is about.
nl: Kies de hoofdterm of zin waar dit bericht / deze pagina over gaat.

en: Yoast SEO for Drupal settings
nl: Yoast SEO for Drupal-instellingen

en: Focus Keyword
nl: Focus trefwoord
