Real-time SEO for Drupal (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Node
ro: Nod

en: here
ro: aici

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
