Yoast SEO for Drupal (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Node
sk: Uzol

en: here
sk: tu

en: Entity ID
sk: ID Entity
