Real-time SEO for Drupal (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: - None -
cs: - Nic -

en: Node
cs: Uzly

en: here
cs: zde

en: Entity ID
cs: ID entity
