Real-time SEO for Drupal (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Node
hi: नोड

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
