Real-time SEO for Drupal (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Node
hu: Tartalom

en: here
hu: ide

en: XML Sitemap
hu: XML webhelytérkép

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója
