Real-time SEO for Drupal (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: - None -
ja: - なし -

en: Node
ja: ノード

en: here
ja: こちら

en: Entity ID
ja: エンティティID
