Real-time SEO for Drupal (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Node
oc: Nosèl

en: here
oc: aicí

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
