Real-time SEO for Drupal (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: - None -
pl: - Brak -

en: Node
pl: Węzeł

en: here
pl: tutaj

en: XML Sitemap
pl: Mapa XML witryny

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Content analysis
pl: Analiza zawartości
