Real-time SEO for Drupal (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Node
sv: Nod

en: here
sv: här

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
