Real-time SEO for Drupal (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: here
bo: འདིར།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
