Real-time SEO for Drupal (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Node
fr: Nœud

en: here
fr: ici

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: Metatag configuration page
fr: Page de configuration de Metatag

en: Configure Metatag default templates
fr: Configurer les gabarits par défaut de Metatag
