Real-time SEO for Drupal (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Node
tr: Düğüm

en: here
tr: buraya

en: XML Sitemap
tr: XML Site haritası

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
