Real-time SEO for Drupal (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: - None -
uk: - Немає -

en: Node
uk: Матеріал

en: here
uk: тут

en: XML Sitemap
uk: XML-мапа сайту

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Entity ID
uk: ID сутності
