Real-time SEO for Drupal (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Node
el: Κόμβος

en: here
el: εδώ

en: Entity ID
el: ID οντότητας
