Real-time SEO for Drupal (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Enable
es: Activar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Node
es: Nodo

en: here
es: aquí

en: XML Sitemap
es: Mapa XML del sitio

en: Entity ID
es: ID de entidad
