Real-time SEO for Drupal (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enable
et: Luba

en: - None -
et: - Puudub -

en: Node
et: Postitus

en: here
et: siin

en: XML Sitemap
et: XML sisukaart

en: Entity ID
et: Olemi ID
