Real-time SEO for Drupal (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Node
ru: Материал

en: here
ru: здесь

en: XML Sitemap
ru: XML карта сайта

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Real-time SEO
ru: SEO в реальном времени
