Yottaa (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Register
es: Registro

en: Settings
es: Configuración

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: Domain
es: Dominio

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: Reports
es: Informes
