Yottaa (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Settings
hr: Postavke

en: Domain
hr: Domena

en: Last Name
hr: Prezime

en: Reports
hr: Izvješća
