Yottaa (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Reports
hu: Jelentések
