Yottaa (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Settings
it: Impostazioni

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Domain
it: Dominio

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: Reports
it: Resoconti
